Pirro Çako & Xhensila Myrtezaj - Për një cast më ndali zemra, 100 VJET MUZIKEby RTV KLAN   7 years ago

1,052,164 views

3,627   186

Nata 7 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

Comments